Gizlilik Sözleşmesi

www.trendiva.com adresini ziyaret etmeniz ve/veya işbu internet sitesini kullanmanız aşşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

trendiva.com üyelik aşamasında ve daha sonra sizden kişisel bilgiler talep eder. Öncelikle kişisel bilgilerinizin korunacağına ve hiçbir şekilde bir diğer şahır ve/veya kurum ile paylaşılmayacağına garanti verir.

İşbu internet sitesinde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve çözülmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak kullanıcıların IP (Internet Protocol) adreslerini tespit etmekte, siteye girilen tarih ve saat, sitede bulunulan esnada ziyaret edilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılması için kullanılan internet sitesinin adresi gibi birtakım bilgiler kullanmaktadır.

İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve sipariş formlarında v.b form ve/veya dökümanlarda, anket ve yarışmalarda kişisel ve irtibat bilgileriniz adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız, fatura ve teslimat adresiniz, doğum tarihiniz) ve ayrıca satın alma formunda mali bilgileriniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen bilgieriniz üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, siparişlerinizi verebilmeniz, ödemeleri gerçekleştirebilmeniz, siparişleri ulaştırabilmemiz ve siparişle ilgili sizi bilgilendirebilmemiz, işbu internet sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalanabilmeniz, bunlara ilişkin birtakım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz ve üçüncü şahısların teknik, lojistik ve benzeri hizmetlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standartı olan SSL secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu vesile ile işbu internet sitesinde dolaştığınız sürece istenmeyen kişi ve/veya kurumlar tarafından ulaşılması engellenmiş ve bilgileriniz koruma altına alınmıştır.

İşbu internet sitesine girilmesi, bilgilerin veya diğer programların vs. kullanılması sebebiyle sözleşmenin ihlali veya başka sebeplerden ötürü doğabilecek hiçbir zarardan trendiva.com sorumlu değildir. Trendiva yöneticileri, işbu site ve site uzantısında mevcut olan her tür ürün, hizmet kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir uyarıya gerek duymadan değiştirme ya da siteyi yeniden düzenlemeye, yayını durdurma hakkı saklıdır. Trendiva, işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, silinme, kayıp, iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. 

Trendiva yöneticileri, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

Gizlilik sözleşmesi adı altında her türlü soru ve önerileriniz için destek@trendiva.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.


. Domain