Güvenli Alışveriş

Trendiva'dan keyiflice alışveriş yapabilmeniz için, güvenliğe dair aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Bünyemizde, dünya çapında online alışveriş kullanımında en güvenilir sistem olan ve en yaygın olarak kullanılan SSL sertifikasını barındırıyoruz ve bunun yanı sıra diğer internet kullanıcılarından, virüslerden korunmak için güvenlik duvarları kullanıyoruz.

Sitemizde kredi kartı ile yapacağınız tüm alışveriş bilgileriniz Geotrust RapidSSL 256 bit koruma ile şifrelenerek iletilir ve güvenlik altına alınır.  Sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi yazdığınız sayfaya geçişte, adres çubuğunun hemen yanında göreceğiniz kilit simgesi SSL sisteminin aktif olduğunu ve güvende olduğunuzu göstermektedir.

Güvenli alışveriş, online alışverişte en önemli unsurların başında gelir ve size güvende hissettirmek için sağlanacak  en güvenli hizmeti sağlamaktayız. Trendiva'da alışveriş yaparken girdiğiniz tüm kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde trendiva yada trendiva'ya hizmet veren bir diğer şahıs ve kurumlara sunulmaz, sunucularında saklanmaz. Ödeme yalnızca trendiva arayüzünde, bankanız ve bilgisayarınız arasında olur. 

Üyeliğiniz sırasında vermiş olduğunuz mail adresi, teslimat adresi, telefon numarası, parola gibi tüm kişisel bilgiler hiçbir şekilde bir diğer kurum veya şahıs ile paylaşılmaz. Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı ile ilgili bilgi edinmek için Gizlilik Sözleşmesi bölümünü ziyaret ediniz.


. Domain