Hakkımızda

İlk hedefi siz değerli müşterilerilerimizi dost olarak kazanmak, bu yolda gereken çabayı canla başla sergilemek olan Trendiva ekibi modayı sizin için yakından takip ediyor ve siz değerli dostlarımızın ne istediğini çok iyi biliyor, ürünleri tek bir tıklama ile ayağınıza kadar getiriyor. Küçük ve sıcak bir ekip olarak bu işe girişirken temel prensibimiz en güncel ayakkabı modellerini an ve an takip ederek oturduğunuz yerden güvenli bir şekilde size sunuyor. 

Trendiva alışveriş

Trendiva, güncel modanın yanıbaşında yürüyerek, size hiçbir yerde bulamayacağınız ayakkabıları sizin bütçenizi yormadan, piyasa fiyatının çok altında bir rakamla evinize ulaştırıyor. Dilerseniz alışverişlerinizi misafir olarak, dilerseniz üye olup yeni ürünlerden an ve an haberdar olarak takip edebilir ve ilk elde edenlerden olabilirsiniz.

Teslimatta özen

Stiline uygun ürünü hemen elde etmek istediğinizin farkındalığı ile siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilir ve nerede olursanız olun en geç 72 saat içerisinde elinize ulaşır. 

Yüzünüzdeki gülümseme

Trendiva ekibinin en büyük amacı sizi mutlu etmek ! Hedef sadece ürün satmak değil, açıksözlülüğü ve kendinden emin adımları ile alışveriş sonrasında mutlu olduğunuzdan emin olmaktır. Bu yüzden alışveriş sonrası dileklerinize ve taleplerinize her zaman geri dönüş yapmaya, satışta olduğu kadar özen gösterir. 

7/24 yanıbaşınızdayız!

Trendiva'ya dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz ! Gün ve saat ayırt etmeden Whatsapp hattımız 0(541) 901 42 01 numaramız ile veya destek@trendiva.com adresine mail atarak ihiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz.

Güvenli alışverişin rahatlığı

Trendiva teknolojiyi yakından takip eder ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. Tüm kişisel bilgileriniz en son teknoloji olan SSL şifreleme teknolojisi ile güvenli bir şekilde saklanır. Bilgilerinizin kesinlikle üçüncü şahısların görmesine ve paylaşılmasına imkan verilmez.

 


. Domain