Hakkımızda

İlk hedefi siz değerli müşterilerilerimizi dost olarak kazanmak, bu yolda gereken çabayı canla başla sergilemek olan Trendiva ekibi modayı sizin için yakından takip ediyor ve siz değerli dostlarımızın ne istediğini çok iyi biliyor, ürünleri tek bir tıklama ile ayağınıza kadar getiriyor. Küçük ve sıcak bir ekip olarak bu işe girişirken temel prensibimiz yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, tasarımları an ve an takip ederek oturduğunuz yerden güvenli bir şekilde % 70'e varan indirimlerle size sunuyor. 

Trendiva alışveriş

Trendiva, güncel modanın yanıbaşında yürüyerek, size hiçbir yerde bulamayacağınız giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar, saat vb. ürünleri sizin bütçenizi yormadan, piyasa fiyatının çok altında bir rakamla evinize ulaştırıyor. Dilerseniz alışverişlerinizi misafir olarak, dilerseniz üye olup yeni ürünlerden an ve an haberdar olarak takip edebilir ve ilk elde edenlerden olabilirsiniz.

Teslimatta özen

Stiline uygun ürünü hemen elde etmek istediğinizin farkındalığı ile siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilir ve nerede olursanız olun en geç 72 saat içerisinde elinize ulaşır. 

Geri iade kolaylığı

Geri iade etmek isterseniz, 7 gün içerisinde ambalajı açılmamış ve kullanılmamış ürünlerinizi geri iade edebilirsiniz.

Yüzünüzdeki gülümseme

Trendiva ekibinin en büyük amacı sizi mutlu etmek ! Hedef sadece ürün satmak değil, açıksözlülüğü ve kendinden emin adımları ile alışveriş sonrasında mutlu olduğunuzdan emin olmaktır. Bu yüzden alışveriş sonrası dileklerinize ve taleplerinize her zaman geri dönüş yapmaya, satışta olduğu kadar özen gösterir. 

7/24 yanıbaşınızdayız!

Trendiva'ya dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz ! Gün ve saat ayırt etmeden destek@trendiva.com adresine mail atarak ihiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz.

Güvenli alışverişin rahatlığı

Trendiva teknolojiyi yakından yakıp eder ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. Tüm kişisel bilgileriniz en son teknoloji olan SSL şifreleme teknolojisi ile güvenli bir şekilde saklanır. Bilgilerinizin kesinlikle üçüncü şahısların görmesine ve paylaşılmasına imkan verilmez.

 


. Domain